Originální modely bot

V ulicím můžeme vidět tisíce identicky oblečených lidí. Prakticky nikdo nemá čas na tvoření vyjímečně originálních outfitů, proto všichni oblékají základní, standardní, klasické a elegantní (https://www.casnaboty.cz/cze_m_Panska-obuv-564.html). Nemusí přece kombinovat různé vrstvy oblečení, aby vypadali neopakovatelně. Stačí vybrat originální obuv! Jaká bude?

Obuv s bambulkami

Nyní už přišlo dost studené, podzimní počasí, proto všichni kupují zateplené dámské boty. Léto se ale rychle vrátí, a teď se vyplatí kupovat letní doplňky, protože jsou aktuálně dost levné. Mezi nimi jsou určitě nejoriginálnějšími doplňky žabky a sandálky s připevněnými, barevnými bambulkami.

Ostré kanady

Teoreticky jsou to typicky pánské boty, ale i dámy je čím dál častěji obouvají. Určitě musí mít navíc cvoky a jety, které zdůrazní jejich velmi silný charakter. Tyto boty se nemusí objevovat jen v rockových stylizacích, protože mladé dívky je nosí i k šatům nebo sukníme. Pro ně jsou téměř všechny boty natolik univerzální, že se je dá spojit se vším.

Válenky

Tedy dávný výkřik módy. Někteří je milují, jiní kritizují, ale nespochybnitelně jsou vyjímečné a originální. Tyto válenky a trochu domácí modely jsou obvykle zateplené, že se v nich dá zvládnout i nejmrazivější zima nebo podzim. Jsou velmi pohodlné, a v obchodech je můžeme najít v různých, barevných verzích.

You may also like